Něco málo o mých exponátech

4 Pro 2014

Celoživotní láska k přírodě a především k lesům (původním povoláním jsem totiž lesní technik) společně se studiem psychologie a prací s lidmi, mě dovedla až k hranicím abstraktního pohledu na "duši" dřeva, spojeného s pochopením psychických stavů  svého JÁ.
Motorová pila v mých rukou již vytváří materiální hodnoty od roku 1972 a tak právě jejím prostřednictvím jsem se odhodlal své myšlenky zhmotnit. V poslední době přibyly i jiné techniky práce se dřevem a tak v mé mini galerii můžete vidět nejen exteriérové skulptury, ale i interiérové dekorace či exponáty.
Pravdou je že, na svoji chalupu (kde mám ateliér) nemám až zas tolik času jezdit a proto realizace tvůrčích podnětů není tak rychlá jak bych si představoval.(Kdyby člověk nemusel dělat prachy to by se nechalo dělat věcí).
Bude-li se Vám však některý z realizovaných nápadů líbit, udělám vše proto, aby mohl nějaký podobný zdobit i vaši zahradu či byt.