Ostatní aktivity

Něco málo o mých exponátech

4 Pro 2014

Celoživotní láska k přírodě a především k lesům (původním povoláním jsem totiž lesní technik) společně se studiem psychologie a prací s lidmi, mě dovedla až k hranicím abstraktního pohledu na "duši" dřeva, spojeného s pochopením psychických stavů  svého JÁ.
Motorová pila v mých rukou již vytváří materiální hodnoty od roku 1972 a tak právě jejím prostřednictvím jsem se odhodlal své myšlenky zhmotnit. V poslední době přibyly i jiné techniky práce se dřevem a tak v mé mini galerii můžete vidět nejen exteriérové skulptury, ale i interiérové dekorace či exponáty.

Hudební vývoj

13 Bře 2013
Lev-H-Art

Mé první kontakty s hudbou se rodily v raném věku, jelikož otec byl trumpetistou v dechovém souboru a posléze i jeho kapelníkem.

Několikrát jsem to i já zkoušel na trumpetu či křídlovku, ale na rozdíl od mého mladšího brata jsem z těchto nástrojů nevyloudil ani tón.

Nešlo-li to s dechem, tak jsem se pokusil zvládnout nějaký nástroj alespoň rukama.

Nejdostupnější se jevila kytara a tak jsem šáhl po ní.Nedokonalé tří akordové pokusy zanedlouho nesly úspěch hlavně při společných „táborákových“ posezeních.

Kurz potápění jsem obdržel od rodiny ke svým 50 tým narozeninám.

1 Pro 2006

Jakož to člověk, který se řídí životním heslem: "Nezdráhej se veškerého poznání", jsem tento pro mě nový druh vyžití pochopitelně přivítal s nadšením.

Kurz jsem absolvoval u Snakesubu v Liberci, kde jsem zároveň i v klubu.

Zřejmě jako většina jsem tomu hned propadl natolik, že jsem si zvýšil svoji kvalifikaci.

Toto rozšíření svých vědomostí jsem opět absolvoval v systému IANTD opět v Liberci.

Jak se znám, není všem dnům konec a systém vzdělávání je postaven tak, že nikdy toho není dost!